Producenci
Piec wolnostojący Thorma Rivo – kominek modułowy biały
Opis
Piec wolnostojący Thorma Rivo - kominek modułowy biały
NAPISZ LUB ZADZWOŃ! DORADZIMY TECHNICZNIE I NA PEWNO OSIĄGNIEMY KOMPROMIS CENOWY
Zabudowa na bazie wkładu kominkowego Almeria o mocy 8,0 kW. Obudowa wykonana ze specjalnego materiału Hottex. Zapewnia wspaniały spektakl płomieni oraz bardzo wysoką wydajność grzewczą (A+). Kominek spełnia normy Ekoprojektu (Eco design).
Kominek Rivo – Thorma
Zabudowa na bazie wkładu kominkowego Almeria o mocy 8,0 kW. Obudowa wykonana ze specjalnego materiału Hottex. Obudowa posiada otwory konwekcyjne, dzięki którym w trakcie spalania efektywnie oddaje ciepło do pomieszczenia. Ciepło oddawane jest za pomocą promieniowania z całej powierzchni obudowy. Wyprowadzenie spalin od tyłu lub do góry.
Wnętrze wyłożone wermikulitem dla zapewnienia skutecznego i czystego spalania drewna. Palenisko wykonany z blachy pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Idealnie wpasowuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. Zintegrowany panel konwekcyjny umożliwia umiejscowienie kominka w bliskiej odległości od ściany.
Nowoczesne wzornictwo łączy się z ponad 100 letnim doświadczeniem firmy Thorma. Idealny do domów z rekuperacją.
Po co Ci piecyk z brudną szybą?
Piecyki kominkowe Thorma posiadają specjalne dysze ze strumieniem świeżego powietrza na szybę w celu zachowania jej w czystości. To dzięki nim możemy się cieszyć pięknym widokiem ognia, a nie brudną i czarną szybą.
W naszych paleniskach przy zastosowaniu suchego drewna szyba się praktycznie nie brudzi. Tak zaawansowany system posiadają tylko produkty Thorma. Przekonaj się!
Nie trzeba wypalać piecyka przed domem!
Wszystkie paleniska Thorma są na koniec produkcji piaskowane oraz malowane farbą ekologiczną Senotherm® UHT HYDRO. Dzięki piaskowaniu powierzchnia urządzenia jest idealnie gładka. Farba na bazie wody, a nie rozpuszczalnika podczas jej wypalania nie wydziela dymu ani zapachu. Żaden polski producent nie stosuje tego typu farb.
Wielu producentów stosuje tanie i szkodliwe farby, które podczas wypalania wydzielają bardzo nieprzyjemny zapach oraz niezdrowe substancje. Trzeba pamiętać, że pełne wypalenie dolnych elementów paleniska trwa kilka lat.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Klasyfikacja energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 8,0 kW |
| Moc regulowana | 2,4 – 8,0 kW |
| Powierzchnia grzewcza | 24 – 80 m² |
| Rodzaj paliwa | drewno |
| Sprawność | 82,3 % |
| Wymiary | 890 x 1602 x 522 mm |
| Wylot spalin | 150 mm |
| Zalecane ciśnienie komina | 12 Pa +/- 2Pa |
| Gwarancja | 5 lat |
| Waga | 116 kg |


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot powietrza | Tak |
| Rodzaj przeszklenia: | szyba prosta |
| Moc nominalna (kW) | 8,0 |
| Zakres mocy grzewczej (kW) | 2,4-8,0 |
| Sprawność cieplna (%) | 82 |
| Wymiary | 890 x 1602 x 522 mm ( SxWxG ) |
| Waga (kg) | 102 |
| Rodzaj paliwa | Drewno |
| Średnica wylotu spalin | 150 mm |
DARMOWA DOSTAWA
Zrób zakupy za minimum 199zł, a dostawę otrzymasz za darmo!

