Producenci
Piec wolnostojący KAWMET P9 8 kW ECO
Opis
Piec wolnostojący KAWMET P9 8 kW ECO
NAPISZ LUB ZADZWOŃ! DORADZIMY TECHNICZNIE I NA PEWNO OSIĄGNIEMY KOMPROMIS CENOWY
| Wariant kominka | P9 8 kW EKO |
| Materiał | żeliwo szare |
| Moc | 8 kW |
| Powierzchnia grzewcza | 80 m2 |
| Zdolność grzewcza | 200 m3 |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot powietrza | Nie |
| Moc nominalna (kW) | 8 |
| Sprawność cieplna (%) | 78,1 |
| Emisja CO (przy 13% O2) ≤ | 0,14 |
| Temperatura spalin (oC) | 223 |
| Wymiary | 475x834x384 mm |
| Waga (kg) | 67 |
| Materiał | Żeliwo |
| Rodzaj paliwa | zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% |
| Średnica wylotu spalin | 120mm |
DARMOWA DOSTAWA
Zrób zakupy za minimum 199zł, a dostawę otrzymasz za darmo!