Producenci
Piec wolnostojący Thorma Bozen b 5 kW
Opis
Piec wolnostojący Thorma Bozen b 5 kW
NAPISZ LUB ZADZWOŃ! DORADZIMY TECHNICZNIE I NA PEWNO OSIĄGNIEMY KOMPROMIS CENOWY
Thorma Bozen b – prosty piecyk kominkowy na drewno do walki z drogim gazem. Piec spełnia normy Ekoprojektu (Eco design).
Piecyk wolnostojący Thorma Bozen b wykonany jest ze stali i żeliwa. Zewnętrzną obudowę Bozen wykonano z blachy pokrytej emalią. Żeliwne elementy kominka to drzwi i płyta górna. Bardzo solidna konstrukcja zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Wnętrze wyłożone grubym szamotem.
W razie konieczności można podgrzać garnek na górnej żeliwnej płycie.
Zalety:
– niska waga,
– piec przenośny,
– szybko oddaje ciepło do pomieszczenia,
– łatwość obsługi dzięki ruchomemu rusztowi,
– głęboki pojemnik na popiół z uchwytem,
– sprawność 78.2%,
– duża pojemność zasypowa komory spalania,
– funkcjonalne, duże, szczelne drzwi,
– łatwość utrzymania w czystości dzięki emaliowanej obudowie zewnętrznej,
– akumuluje ciepło, dzięki wkładowi szamotowemu grubości 3,5 cm.
PARAMETRY TECHNICZNE:
| Klasyfikacja energetyczna | A+ |
| Moc nominalna | 5 kW |
| Moc regulowana | 4,0 - 6,0 kW |
| Powierzchnia grzewcza | 40 - 60 m² |
| Rodzaj paliwa | drewno |
| Sprawność | 78,2 % |
| Wymiary | 326 x 910 x 330 mm |
| Wylot spalin | 120 mm |
| Zalecane ciśnienie komina | 12 Pa +/- 2Pa |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga | 64 kg |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot powietrza | Tak |
| Rodzaj przeszklenia: | szyba prosta |
| Moc nominalna (kW) | 5 |
| Zakres mocy grzewczej (kW) | 4,0 - 6,0 |
| Sprawność cieplna (%) | 78,2 |
| Wymiary | 326 x 910 x 330 mm ( SxWxG ) |
| Waga (kg) | 64 |
| Rodzaj paliwa | Drewno |
| Średnica wylotu spalin | 120 mm |
DARMOWA DOSTAWA
Zrób zakupy za minimum 199zł, a dostawę otrzymasz za darmo!
