Producenci
SPARTHERM Global 2Rh 58/39 prawostronny, szyba otwierana do góry, dwupłaszczowy
Kup z usługą montażu (faktura VAT 8%) i oszczędź 15%!
Cena wkładu kominkowego z montażem to: 11 568,20 zł brutto!
Zadzwoń i wynegocjuj cenę! 793-700-499 lub e-mail: biuro@kominkimegi.pl
Opis
Zaawansowany technologicznie wkład kominkowy dwupłaszczowy
Wkład kominkowy z kątową szybą otwieraną do góry. Kominek prawostronny, uchwyt do otwierania szyby w dolnej części drzwiczek.
Wkład kominkowy Global to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym. Wewnętrzne ściany wyłożone czarnym wermikulitem lub opcjonalnym jasnym szamotem. Podoga wyłożona cegłą szamotową. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm.
Dane techniczne:
| Szerokość drzwi | 580mm / 388mm |
| Wysokość drzwi | 512mm |
| Znamionowa moc grzewcza | 11 kW |
| Sprawność | 85% |
| Otwieranie drzwiczek | do góry |

Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm.
Dołącz do Rodziny Spartherm i ciesz się 10 letnią gwarancją!
Spartherm opiekuje się klientem nie tylko przed zakupem, nie tylko w jego trakcie, ale także długo, długo po. Klient może do nas w każdej chwili zadzwonić i zapytać o poradę. Po prostu opiekujemy się klientem. Jak to w rodzinie. W „Rodzinie Spartherm”! Przedłużając gwarancję z 5 do 10 lat na korpus wkładu kominkowego chcemy zapewnić naszym Klientom jeszcze dłuższe poczucie komfortu związanego z gwarancją.
Producent: Spartherm (Niemcy)
Dane techniczne
| Popielnik | Nie |
| Dolot powietrza | Tak |
| Rodzaj przeszklenia: | Kominek narożny |
| Moc nominalna (kW) | 11,5 |
| Sprawność cieplna (%) | Do 80 |
| Materiał | Urządzenie stalowe |
| Rodzaj paliwa | Drewno, brykiet |
| powierzchnia ogrzewania (m2) | Do 100 |
| Średnica wylotu spalin | 180mm |
DARMOWA DOSTAWA
Zrób zakupy za minimum 199zł, a dostawę otrzymasz za darmo!